tel.: 796 975 641
biuro@semstudio.pl

O nas

Agencja interaktywna SEM studio oferuje skuteczne rozwiązania w zakresie marketingu internetowego.

Nasza specjalizacja to pozycjonowanie stron internetowych oraz linki sponsorowane Google Adwords, czyli dwie najskuteczniejsze metody promocji stron internetowych. Oferujemy skuteczne rozwiązania i konkurencyjne ceny. Pomożemy w wyborze najskuteczniejszych fraz dla Twojej strony.

Nasza firma działa od Maja 2010 roku, jednak nasz zespół dzięki wieloletnim doświadczeniom zdobytym podczas pracy w branży może podołać każdemu zleceniu. Zapał do pracy i chęć rozwoju sprawił, że dziś działamy pod własnym szyldem, a w każde zlecenie wkładamy maksimum zaangażowania. Staramy się wprowadzać nowe usługi poszerzając w ten sposób naszą ofertę. Nie zostajemy w tyle i rozwijamy się razem ze światem Internetu.

Prowadziliśmy i prowadzimy dziesiątki kampanii AdWords, pozycjonowaliśmy i pozycjonujemy dziesiątki stron internetowych w różnych branżach. Prowadząc działania w wyszukiwarkach wiemy jak maksymalizować korzyści przy równoczesnym minimalizowaniu kosztów ponoszonych przez naszych klientów. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy działające na rynkach lokalnych.

W naszej ofercie znajduje się również tworzenie stron WWW oraz identyfikacja wizualna.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy chcące zaistnieć lub poprawić swoją pozycję w Internecie.

Formularz kontaktowy

1

Aktualności

strzałka Życzenia Wielkanocne

Wielkanocne życzenia od SEM studio

strzałka Podsumowanie 2011 roku w branży SEO

Jako, że niebawem połowa 2012 roku, więc już najwyższy czas na małe podsumowanie 2011 roku w branży SEO.

strzałka Świąteczne Życzenia

Świąteczne Życzenia od SEM studio

Współpracujemy z:

O SEM studio

SEM studio to skuteczne rozwiązania w zakresie marketingu internetowego, przede wszystkim w zakresie pozycjonowania stron internetowych.

© semstudio.pl